Odborný závod PORTAS
Familia NOVÁK & NOVÁK s.r.o.

Zavolejte nám
602 117 730

Chytrá renovace místo nákladného nahražení novým

Zažijte, jak naše renovace a modernizace PORTAS s dlouhou životností zachovají stávající hodnoty. Podívejte se, jak se staré dveře nebo schody přemění opět na ozdobu Vašeho domova.

Naše systémy renovací na míru spojují výhody solidního řemesla s nejmodernějšími výrobními postupy.

 • Dveře a domovní dveře

  Pokud chcete zkrášlit vzhled Vašich opotřebených dveří a vyhnout se namáhavému lakování, nebo nákladné výměně za nové dveře, existuje atraktivní řešení:

  Renovace dveří jedinečným systémem PORTAS, která kompletně změní styl a povrch Vašich dveří během jediného dne.

  Zde si můžete prolistovat náš katalog dveří

  Novinka: PORTAS video renovace dveří

  Video Dveři

  Více informací na portas-renovace.cz

 • Schody

  Pro případ, že vyšlapané stupně, nebo ochozené hrany Vašich schodů představují riziko pro rodiny s malými dětmi a pro starší lidi, nebo jednoduše již nevypadají hezky, existuje vynikající řešení:

  Osvědčená, bezpečná a moderní renovace schodů PORTAS, která splní každé přání jak z technického, tak z optického hlediska. Celá rodina tím něco získá!

  Více informací na portas-renovace.cz

 • Stropní podhledy

  Pokud také Vy už nemůžete vystát Váš starý, popraskaný, nebo dřevem obložený strop a toužíte po světlém a moderním provedení, které by se hodilo k Vašemu aktuálnímu stylu, existuje moderní řešení:

  Modernizace stropu pomocí napínaných stropních podhledů PORTAS, které každou místnost výrazně zušlechtí a do kterých se dají integrovat všechny osvětlovací systémy.

  Více informací na portas-renovace.cz

Menü